Keresés

Részletes keresés

ígyszületünk Creative Commons License 2014.08.28 0 0 82

Szia!

Azt hiszem Te is hiába vársz válaszra, mint én is! Megtartja magának!

Ha esetleg valamit megtudsz, légyszi küld el e-mailben, címem publikus.

Üdv.

Előzmény: Ötvenes Férfi (81)
Ötvenes Férfi Creative Commons License 2014.08.19 0 0 81

Szia!

 

megtudod mondani a szauna bérlés helyet és elérhetőséget

 

 

Tibor

Előzmény: jo.tamas (78)
wellness zuglo Creative Commons License 2014.06.18 0 0 80

Ha barátaiddal el szeretnétek vonulni a hétköznapok nyüzsgése és a kíváncsi tekintetek elől egy hétvégi szaunázásra, de nem tudjátok mindezt hol tehetitek meg... Mi a legjobbat ajánljuk számotokra.
Újonnan nyílt exkluzív wellness központunk hétvégi csoportok részére zártkörű összejövetelekre bérelhető.
Teljes diszkréció és igényesség a jellemző ránk!
Zugló kertvárosi részén, kiváló parkolási lehetőségekkel és sokszínű szolgáltatásokkal várunk Benneteket!
Több info: wellnesszuglo@gmail.com

ígyszületünk Creative Commons License 2014.02.26 0 0 79

Szia!

 

Megosztanád a helyet, vagy légyszíves küld el e-mailben?

Kösz.

Előzmény: jo.tamas (78)
jo.tamas Creative Commons License 2014.01.27 0 0 78

Sziasztok.

 

Győrben van egy nagyon jó Panzió, ott van nagyon jó szauna.

A szaunát külön is ki lehet bérelni, és akkor csak az megy be aki ki bérelte a szaunát.

Van merülő medence, zuhanyzási lehetőség, egyszerű, de nagyszerű.

Valakit, vagy valakiket érdekel, szívesen el megyek vele.

 

kegman Creative Commons License 2014.01.04 0 0 77

Nyíregyházán tud valaki textilmentes szaunáról?

wunk Creative Commons License 2013.10.23 0 0 75

Sziasztok :) 

 

kecskeméten vannak olyan emberek akiket érdekel a szaunázás, naturista szauna  vagy szauna partnert keresnek ?  

 

elérhetőség: pak22tum15@freemail.hu

morahalom Creative Commons License 2010.10.09 0 0 74
Kerestem Dél-alföldi, de leginkább Csongrád megyei naturista lehetőségeket a téli időszakra, így találtam rá a mórahalmi fürdőre, ahol nemsokára lesz az új szárnyukban naturista szaunablokk, pezsgőmedence, élményzuhany, ami egész évben üzemel majd, valamint szaunamester fog figyelni a szabályok betartására
navke Creative Commons License 2005.09.20 0 0 73

Nem tudom, most olvassa-e vki Debrecenből ezt a topicot... Nekik nagyon jó hír, hogy az Aquaticumban lesz 2005. december 2-án este (8-tól éjfélig) egy naturista rendezvény. Természetesen nemcsak nekik, hisz igény esetén közösen, bérelt busszal is mehetünk oda Budapestről. A debreceni  élményfürdőben ill. viziparkban a sok csúszda mellett van egy szaunacentrum, ami ezen az estén csak naturistáknak lesz látogatható.

Jegyek november közepéig elővételben kaphatók a NaVKE-nél.

Előzmény: mamagáj (33)
tottival Creative Commons License 2005.07.01 0 0 72
kehidánál ott az előny, hogy van naturista napozó, persze jó időben:)
Előzmény: Ipiapacs (63)
Bobke Creative Commons License 2005.06.23 0 0 71
A tapolcai Hotel Pelionban inkább a fürdőgatyás, de a törölköző viselet mindenképpen ajánlott... Amikor én ott jártam, akkor ez volt az elfogadott...
Előzmény: desperado61 (69)
animaq Creative Commons License 2005.04.21 0 0 70

Tud valaki Keszthely Hévíz környékén egy jó szaunát reális áron? 

tehát a hévízi tófürdô kiesik

desperado61 Creative Commons License 2005.04.13 0 0 69

Sziasztok!Kérdésem az, hogy a Hotel Pelionban a szaunázást meztelenül lehet-e tenni?

Köszi

navke Creative Commons License 2005.03.04 0 0 68

Ide biztos jöhettek ruha nélkul...

 

http://www.pestiest.hu/rovat/sport/esemeny.cfm?d_id_event=467734

ujfelhasznalo Creative Commons License 2005.02.07 0 0 67

Szia.

Azt nem lehet tudni, hogy kötelezően az-e, mert erről (de még a szauna használatáról sincs) nincs kiírás, csak annyi, hogy "saját felelősségre".

De mindenki f.ruha nélkül van, törölközővel. Gőzkabin is van, meg egy zuhanykabin.

Előzmény: Ipiapacs (66)
Ipiapacs Creative Commons License 2005.02.07 0 0 66

> A MegaFitness: mentes

 

  Kötelezően mentes, vagy csak elfogadott? Magyarán van, aki fürdőruhában ül be? Netán külön le van választva a szaunázó rész? Láttam már olyan helyet, ahol hiába akartál ruha nélkül beülni, a szaunán kívül már nem szabadott mozogni nélküle, még zuhanyozni sem lehetett egy jóízűt, csak az öltözőben...

 

I

Előzmény: ujfelhasznalo (65)
ujfelhasznalo Creative Commons License 2005.02.05 0 0 65
A MegaFitness: mentes
Előzmény: Ipiapacs (63)
Gázarc Creative Commons License 2005.02.03 0 0 64

Ott kizárt bármiféle meztelenkedés.

De Szegeden a Róna utcában van két szauna is. Az egyik kicsi, ha két ember megy, már lehet kérni, hogy mást ne engedjenek be. A másik nagyobb és jobban felszerelt, a fürdőruhaviseletre nincs semmiféle előírás, és ahogy elnéztem, többen szaunáznak ott meztelenül, mint fürdőruhában.

Előzmény: ujfelhasznalo (61)
Ipiapacs Creative Commons License 2005.01.31 0 0 63

> És mi a helyzet a fitness-termek szaunáival?

 

  Hát, én eddig ugyan csak két helyen voltam, de nem igazán vagyok oda értük.

  Az egyik az a MOM Park fitness-termének szaunája, kicsi és zsúfolt. Tulajdonképpen az úszómedence szélére oda van állítva egy szaunakabin, mellette 2 szék, meg zuhanyfülke. Nem emlékszem, hogy ki van-e írva a fürdőruha kötelezősége, de benn mindenki úgy ült, egy-két részes fürdőruhában, + törülköző szorosan maguk köré csavarva, a kultúráltabbja a szauna padlóján hagyja a papucsát, az öntudatosabbak le sem veszik, úgy másznak a felső padra. A pofázás permanens. Aztán amikor kb. 15-en benn vagyunk már a kb. 6 személyes kabinban, akkor jön a nagyon izmos, nagyon egyszerű arcú, kopasz gyerek, és beáll a kályha mellé, majd elbutult vigyorral fél percenként felöntést végez, amit aztán végül ő sem bír. Kinn leülni aztán már nem nagyon lehet, csak az öltözőben jutottam helyhez. Egyszer voltam ott, soha többet.

  A másik a Griff Hotel fitness-klubja, ott valamivel jobb a helyzet, jóval kevesebben vannak, de a szaunakultúra hasonló az előbb említetthez, arany smukkok, egyrészes fürdőruha, smink, stb. Mondjuk szegény leányzó elég szomorúan nézett ki, amikor elkezdett leolvadni róla a szemfesték... Meg a pezsgőfürdőből egyből bemásznak a vizes térdnadrágban a szaunába, papucsostól felülnek a padra, kellemesen csorog belőlük a víz mindefelé. Kinn viszont aránylag nyugodtan lehet pihenni, vannak nyugágyak az ejtőzéshez. Merülőmedence itt sincs, csak egy pár zuhany az előtérben, közös függönnyel eltakarva, s azt használják a pezsgőfürdőzők is. Aránylag olcsó, s hétköznap este 11-ig nyitva van. Ja, "fürdőruha használata kötelező!"... Ennek ellenére itt többször voltam, s mivel kevesen vannak, sokszor egyedül ültem benn.

  Amiről tudok még, hogy például a Flamenco Fitness szaunája fürdőruhamentes, és külön van férfi-női kabin. Oda viszont elég húzós a beugró, nem tudok annyit fizetni érte.

  Most tudtam meg, hogy a győri élményfürdő szaunája is fürdőruhás, a kehidakustányi viszont csak bizonyos időközökben, naponta 2-3 órát.

 

I

Előzmény: ujfelhasznalo (62)
ujfelhasznalo Creative Commons License 2005.01.28 0 0 62
És mi a helyzet a fitness-termek szaunáival?
Előzmény: ujfelhasznalo (61)
ujfelhasznalo Creative Commons License 2005.01.19 0 0 61
Mit tudtok a szegedi Anna Fürdőről?
navke Creative Commons License 2005.01.07 0 0 60

En inkabb neked hiszek.

De majd szombaton elmondom (sot meg is beszelhetjuk az illetovel, mert jon masszirozni o is) kitol hallottam ezt a hirt, vagy ha te is archivalod a Naturlistas leveleket, akkor utananezhetsz egy tavalyi leveleben. Lehet, hogy csak o volt ruha nelkul, s nem szoltak ra? :-)))

Előzmény: RodrigeZZ (59)
RodrigeZZ Creative Commons License 2005.01.06 0 0 59

Ráckevéről nekem aztat mondta a telefonos kicsilyány, hogy fürdőruhás. Kolléganőm volt ott tavaly 1 hétvégén, Ő is így nyilatkozott.

Lehet azóta változott??:-)

R

Előzmény: navke (58)
navke Creative Commons License 2005.01.04 0 0 58

Kimondottan naturista szaunákról nem hallottam még. Sőt a Sárvári szaunában is próbálkoznak az emberek nyakig törölközőbe csavarva maradni... Ki érti ezt? De lagalább ott szólnak, és oda be sem engednek fürdőruhában.

Szvsz bármelyik szaunában, ahol nincs kiírva, hogy szaunázni csak fürdőruhában szabad (mint pl. Pápán), meg kell próbálni ruha nélkül szaunázni. Különben soha sem fogják megtudni mások, hogy így is lehet.

Kék Duna Wellness Hotel (Ráckeve)

Hotel Normafa (Budapest)

Novotel (Kongresszusi Központ, Budapest)

 

Javaslom egyébként a NaVKE által bérelt budapesti uszodákat, havonta 1x, ott biztos pucéran lehetsz a szaunában, meg az uszómedencében is. :-)

Nézz szét  a honlapjukon!

Előzmény: pasi38 (56)
navke Creative Commons License 2005.01.04 0 0 57

Novotel (Kongresszusi Központ, Budapest)

Egy évvel ezelőtti infóm van a Naturlistáról, de akkor a nyitvatartásról nem volt szó...

"1300 Ft a kiírt belépo. Ezért 2 törölközot és egy öltözoszekrény kulcsot kapsz. A szauna részt a medence+bár résztol egy folyosó választja el, ott udvarias kiírás, hogy a medence körül talán ne meztelenkedjenek a kedves vendégek. Hutofürdoje egy bazi nagy dézsa. A szauna részen piktogram hívja fel a figyelmet a furdoruha kinthagyására, amit a vendégek túlnyomó többsége be is tart. Egy idoben kínaiak özönlötték el (néha voltak hárman is), ekkor az európaiak elmenekültek. Mostanában nem látok több kínait."

Előzmény: ujfelhasznalo (55)
pasi38 Creative Commons License 2004.12.16 0 0 56
erdeklodnek hol van pest megyeben olyan szauna ahova meztelenul lehet bemenni...nem homo helyek erdekelnek!!
Előzmény: ujfelhasznalo (55)
ujfelhasznalo Creative Commons License 2004.12.14 0 0 55

Hello. Mi a helyzet a NOVOTEL szaunájával? Azt olvastam róla, hogy ott lehet ruhátlanul szaunázni. Mennyi a belépő, mikor van nyitva? Hány szauna van? Sokan szoktak lenni? Köszönöm. Levi

kisnul3 Creative Commons License 2004.10.26 0 0 54
Liptószentmiklós, Tatralandia (vagy valami ilyesmi) a neve. Most akciós a belépő és elég kevesen vannak.
Előzmény: Snipper (53)
Snipper Creative Commons License 2004.10.25 0 0 53
Merrefelé volt ez pontosan?
Előzmény: kisnul3 (52)
kisnul3 Creative Commons License 2004.10.24 0 0 52
Éppen most jöttünk haza Szlovákiából, ott egy élményfürdőben volt szauna-kert: kb. 10 szauna, gőzfürdő, illat-és színterápiával, hideg- és meleg merülőfürdőkkel. Mindez persze fürdőruha nélkül... Fantasztikus volt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!